Movies
Ratings
77
PawnRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
LegendRated ★ 3.0
The TownRated ★ 3.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
American GangsterRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
American History XRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0