Titles you rated
TrainspottingRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Nacho LibreRated ★ 3.5
The CoveRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
- The CureRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5