Movies
Ratings
176
SplitRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
The ShallowsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Microbe & GasolineRated ★ 2.5
CarolRated ★ 2.0
BrooklynRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Hana's Miso SoupRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5