Movies
Ratings
222
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 5.0
FlowRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0