Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
For Love of the GameRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Killer EliteRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0