Movies
Ratings
348
Letters to JulietRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0