Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Safe HouseRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0