Titles you rated
WadjdaRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5- Miraculous seasons 2Rated ★ 3.5
ScoopRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 4.0
Toc TocRated ★ 3.0
MaroonedRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
An American in ParisRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 3.5
The HungerRated ★ 4.5
The BroodRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0