Series
Ratings
52
Legal High SPRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- LOVE GAMERated ★ 4.0
- MoyashimonRated ★ 4.5
- 혈액형별 여자가 결혼하는 방법Rated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.0- 명탐정의 규칙Rated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Spiritual Teacher, Kyoko OdagiriRated ★ 5.0- 神の雫Rated ★ 3.0
- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 4.5
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0