Movies
Ratings
381
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
MasterRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.0
Birds Without NamesRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 2.5