Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0