Movies
Ratings
52
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
RageRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WishRated ★ 1.0
SleepRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0