Series
Ratings
19
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 1.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0