Movies
Ratings
394
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Rose IslandRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5