Movies
Ratings
455
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5