Series
Ratings
96- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Offline LoveRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 4.5