Series
Ratings
85- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 2.5