Titles you rated
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.5
HookRated ★ 3.5
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0