Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 1.0
The UnjustRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
The MercilessRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0