Movies
Ratings
377
SinnersRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
The Seven Year ItchRated ★ 2.5
NiagaraRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
A Room with a ViewRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.0
VampyrRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0