Movies
Ratings
130
Still AliceRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5