Titles you rated
Woman of the HourRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Field of DreamsRated ★ 3.5