Titles you rated
- Good PartnerRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0