Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
The RundownRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Dragonball EvolutionRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 2.0
Wild CardRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0