Titles you rated
StreetDance 2Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 5.0
South BoundRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
MontageRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Happy FlightRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0