Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 0.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5