Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 3.0