Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 1.5
Lovers of the Red SkyRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 2.0
Eromanga SenseiRated ★ 0.5
Fate/stay nightRated ★ 0.5
The Devil's JusticeRated ★ 0.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 2.0- Fairy TailRated ★ 1.0
- 블리치Rated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 1.5- GintamaRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 1.5