Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Duty After SchoolRated ★ 2.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.0