Movies
Ratings
484
Happy Death DayRated ★ 2.5- In His ChartRated ★ 2.5
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 1.0- Fukushima Hula GirlsRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Secret: A Hidden ScoreRated ★ 2.5
Dear FamilyRated ★ 3.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.5- My Boyfriend in OrangeRated ★ 1.5
MotherhoodRated ★ 3.0
EgoistRated ★ 3.0
And Yet, You Are So SweetRated ★ 3.5
Our Secret DiaryRated ★ 2.0
Once Upon a CrimeRated ★ 2.0
Rohan at the LouvreRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0