Series
Ratings
451
Houkago KarteRated ★ 3.5
My High School BusinessRated ★ 2.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.0
Perfect ProposeRated ★ 2.5
The Gift of Your HeartRated ★ 2.5
Mars: Zero's RevolutionRated ★ 1.5
Kanojo to Kareshi no Akarui MiraiRated ★ 1.5
Sharehouse CinderellaRated ★ 3.0
24-hour Love GuardRated ★ 3.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 4.0
Kogaku Tosen ShichaimashitaRated ★ 2.5
9 BorderRated ★ 4.0
DestinyRated ★ 3.0
Tokyo TowerRated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
At 25:00, in AkasakaRated ★ 2.5
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.0
I Hear the SunspotRated ★ 4.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.5
Our YouthRated ★ 3.0