Movies
Ratings
435
A City of SadnessRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Red BalloonRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The CameramanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 3.5
MadSRated ★ 4.0
Dead LoverRated ★ 3.0
Lesbian Space PrincessRated ★ 3.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.5
Dead RingersRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5