Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0