Movies
Ratings
254
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0