Movies
Ratings
463
The Green RayRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0