Titles you rated
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5