Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0