Titles you rated
In the AislesRated ★ 4.5
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
The ChallengesRated ★ 4.0
The Quince Tree SunRated ★ 4.5
The First LadyRated ★ 3.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Esper's LightRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0- The Flower at the EquatorRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
ScrapperRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
An Urban AllegoryRated ★ 3.5
White ManRated ★ 3.5- Walking In The RainRated ★ 3.5
CenoteRated ★ 3.5
GAMARated ★ 3.5