Series
Ratings
27- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Inside LyricsRated ★ 3.0
Those Who Cross the Line - Korean PeninsulaRated ★ 4.0
Those Who Cross the LineRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.5