Movies
Ratings
372
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Green RayRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
Ten Thousand SaintsRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.0