Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Wedding RingerRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0