Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.5