Series
Ratings
13
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0