Series
Ratings
74 Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0 Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.5 Peaky BlindersRated ★ 4.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 4.5 Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
 The Glory Part 1Rated ★ 3.5 The Glory Part 1Rated ★ 3.5
 WandaVisionRated ★ 4.0 WandaVisionRated ★ 4.0
 Narco-SaintsRated ★ 4.0 Narco-SaintsRated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
 The Queen's GambitRated ★ 4.0 The Queen's GambitRated ★ 4.0
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 3.5 Modern FamilyRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 5.0 GoblinRated ★ 5.0