Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Witch HuntRated ★ 3.0