Movies
Ratings
94
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 1.0
LeonRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
The Pelican BriefRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.0
RockyRated ★ 3.0