Titles you rated
RedRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0