Titles you rated
ShineRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Weekend AwayRated ★ 2.5
The Adam ProjectRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
On the LineRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5