Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0