Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5